Przeskocz nawigację
Trendy
w kolorach wnętrz
2021
Trendy
w kolorach wnętrz
2021

Trendy w kolorach wnętrz 2021

Dune Beige Palazzo 110 to nasz Kolor Roku 2021: dowodzi całym wachlarzem beżowych odcieni, które wbrew pozorom wcale nie są nudne – lecz świeże i delikatne.

Kolor, który przez wiele lat uważany był za stonowany i spokojny, skromny i zawsze niezawodny - nabiera teraz nowego wymiaru. Kolor beżowy nareszcie ma swój czas ze względu na swoją niebywałą wszechstronność: delikatnie otula wnętrze domu i jego mieszkańców ciepłem, a jednocześnie stwarza niespodzianie wiele możliwości do indywidualnej aranżacji.

Dzięki swojemu naturalnemu urokowi, beż zawsze wywołuje dobre wrażenie. Wpływa pozytywnie na nastrój we wnętrzu domu i zmienia go w zależności od tego, w jakiej kompozycji kolorystycznej jest zastosowany. Spokojny szyk, komfortowe ciepło, chłodny spokój - z odcieniami beżu wszystko jest możliwe. 

W tym roku wszystko jest trochę inne niż zwykle - w wielu obszarach nasze życie się zmieniło. Pragnienie przejrzystości, zrozumiałości pociąga za sobą tęsknotę za normalnością, za prawdziwą komunikacją i głębszym znaczeniem codzienności. Nic więc dziwnego, że światy kolorów ubiegłego sezonu nadal wyznaczają trendy, teraz jednak wymagają one świeżej interpretacji. Po intrygujących, ciemnych kolorach następuje czas na eleganckie odcienie beżu, jako proste urozmaicenie.

Kolorowi Roku Caparol 2021 Palazzo 110 towarzyszą dwa dodatkowe kolory - Clay Beige Siena 10 i Honey Beige Palazzo 220, które otwierają nowe perspektywy trendów kolorystycznych na przyszłość.