Trendy w kolorach wnętrz 2018

Głęboka, ciemna zieleń lasu Caparol to kolor modny, a jednocześnie nośnik ciepłych uczuć. Nowoczesny ciepły dom, który kojarzymy ze znanymi nam dobrze obrazami, uczuciami i kolorami.

Głęboka zieleń lasu stwarza atmosferę spokoju, która odzwierciedla naszą tęsknotę za bezpieczeństwem. Nastrój, który kojarzymy z domem, ponieważ w lesie czujemy się tak, jak w domu. Zielony nadaje ton, budząc przyjemne skojarzenia ciemnego, szlachetnego, zielonego lasu. Niebieski miesza się w kombinacje w różnych odcieniach, ale znaczące są też wyciszone, szare niuanse od różowego do fiołkowego i inne sąsiednie odcienie. 

Nasz kolor roku to 3D Patina 40, kolor lasu. Las oznacza naturę, długowieczność, może to być miejsce pochodzenia związane z wspomnieniami. W związku z tym ciemny odcień zieleni lasu wydaje się bardzo znajomy, ale jednocześnie tajemniczy. Niczym w bajce, nieomal mistycznie, urzeka nas i pozwala nam doświadczyć wizualnie atmosfery lasu w pomieszczeniu. Leśna zieleń nie podlega żadnym przemianom, dlatego znacząco różni się od przemijalnego charakteru zieleni majowej - ulotnej, wiosennej i bladej. Niczym wiecznie zielone jodły jest synonimem stałości, a co za tym idzie - niezawodności. 

Spokój, intymność i harmonia ...... dzięki znajomemu, zielonemu lasowi, delikatnym pastelowym kontrastom, naturalnej świeżości i spokojnej elegancji - z wyrazistymi efektami.

Zanurz się w świecie naszych kolorów ...