posadzki i
naprawa betonu
disbon
posadzki i
naprawa betonu
disbon

Disbon: innowacyjne posadzki i systemy naprawy betonu

Twój Partner w powłokach posadzkowych i naprawie betonu

Od 1957 roku DISBON jest marką profesjonalnych systemów posadzkowych oraz produktów do naprawy betonu. Produkty wysokiej jakości oraz kompleksowa usługa doradcza gwarantują ochronę budynków w długim okresie. Jeśli planowanie i budowa nowoczesnych nieruchomości na dużą skalę wiąże się z kwestiami ochrony budynku, niezbędny jest silny partner. To samo dotyczy renowacji starszych istniejących budynków wykonanych z betonu. Kluczowe znaczenie ma tutaj szeroka wiedza i doświadczenie.

Założona 21 sierpnia 1957 roku, marka o nazwie pochodzącej z połączenia słów DISpersion i BetON, oferuje szeroką gamę przyszłościowych produktów i systemów zapewniających użytkownikom bezpieczeństwo. Dzięki rosnącemu know-how w zakresie badań, rozwoju i marketingu systemów produktów wysokiej jakości, kompetentni konsultanci DISBON zapewniają profesjonalne doradztwo. Niezależnie od tego, czy podejmujesz działania zapobiegawcze w nowym sektorze budowlanym, malujesz podłogi w budynkach przemysłowych i komercyjnych, czy profesjonalnie i trwale naprawiasz stare betonowe parkingi garażowe – marka DISBON jest niezawodnym rozwiązaniem.

Budynki mieszkalne i administracyjne

Podłogi w budynkach mieszkalnych i administracyjnych mogą być efektowne i równocześnie wygodne do chodzenia. Decyzja, czy posadzka ma być wykończona parkietem, płytkami, linoleum, wykładziną gumową, wykładziną dywanową lub laminatem, czy też pokryta systemem powłok DISBON podejmowana jest w zależności od indywidualnych upodobań i oczekiwań inwestora.

Obiekty przemysłowe i zakłady produkcyjne

Powierzchnie posadzek w obiektach przemysłowych i zakładach produkcyjnych są narażone na bardzo duże obciążenia. Powłoki z żywic syntetycznych sprawdziły się jako uniwersalny środek zabezpieczający posadzki i równocześnie umożliwiają aranżację przestrzenną podłóg. Dzięki bogatej palecie produktów DISBON można dobrać odpowiednią powłokę, dokładnie dostosowaną do specyficznych wymagań.

Obiekty przemysłu spożywczego

Szczególne wymagania dotyczą obiektów przemysłowych, w których produkowane, przetwarzane, pakowane lub magazynowane są artykuły spożywcze lub medyczne. W tych dziedzinach przepisy dotyczące higieny w Polsce należą do jednych z najbardziej rygorystycznych na świecie.

Magazyny i centra logistyczne

W większości pomieszczeń i hal magazynowych posadzki są wykonane z betonu. Nie ulega wątpliwości, że niezależnie od potrzeb i uwarunkowań poszczególnych obiektów wynikających ze specyfiki przechowywanych tam towarów surowa posadzka musi zostać fachowo pokryta odpowiednio dobraną powłoką. 

Obiekty parkingowe

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 30 mln samochodów i ich liczba będzie wzrastać. Nic dziwnego, że wzrasta też zainteresowanie parkingami. Obiekty parkingowe, wykonane najczęściej z betonu, muszą sprostać zwiększonemu obciążeniu także w pod względem parametrów fizyko-budowlanych. Z budową, utrzymaniem i modernizacją parkingów wiążą się duże oczekiwania. 

Ochrona gleby i wody

W przypadku stosowania substancji stanowiących zagrożenie dla wód nie wolno popełnić najmniejszego błędu. Wszystkie instalacje i obiekty przeznaczone do magazynowania, napełniania i przeładunku oraz produkcji, obróbki i stosowania tych substancji muszą być zatem starannie zabezpieczone przed przedostawaniem się do środowiska cieczy stanowiących potencjalne zagrożenie dla wód gruntowych. 

Nowe filmy produktowo - instruktażowe Disbon

Oddajemy do Państwa dyspozycji niedawno nakręcony materiał filmowy Disbon. Są to 2 filmy produktowo–instruktażowe, które zawierają cenne wskazówki wykonawcze oraz przypominają o niekwestionowanych benefitach produktów zastosowanych do wykonania posadzek.