Przeskocz nawigację
efekty
dekoracyjne
StuccoDecor
efekty
dekoracyjne
StuccoDecor

StuccoDecor DI LUCE

Szlachetny połysk do reprezentacyjnych pomieszczeń

Gładkie powierzchnie, które skutecznie odbijają światło, są bardzo modne. Masa szpachlowa StuccoDecor DI LUCE pozwala profesjonalnym malarzom wyczarować niezwykle reprezentacyjny efekt  dekoracyjny o wysokim połysku, szczególnie pożądany w reprezentacyjnych wnętrzach. Szczególnie polecane są do wnętrz domów prywatnych, do gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, budynków administracyjnych oraz w sektorze komercyjnym.

Światło odbijające się na gładkich powierzchniach lustrzanych, jest szczególnie atrakcyjne. Prosta technika dekoracyjna StuccoDecor DI LUCE sprawia, że uzyskanie takich odbić światła staje się niezwykle łatwe. Wszystko zależy od kąta padania światła i warunków oświetleniowych. StuccoDecor DI LUCE to swoboda projektowania. Optykę powłoki można zmieniać zgodnie z wymaganiami klienta poprzez ukierunkowane zmiany techniki nakładania.

StuccoDecor DI PERLA

Unikatowa i elegancka aranżacja ścian we wnętrzach

Nowoczesna masa szpachlowa StuccoDecor DI PERLA przeznaczona jest do wykonywania dekoracyjnych aranżacji ścian we wnętrzach.

StuccoDecor DI PERLA z metalicznymi refleksami oraz cieniowaną, półtransparentną głębią nadaje ścianom szlachetne i niepowtarzalne wrażenie perłowej powierzchni. Efekt ten zapewnia każdemu pomieszczeniu reprezentacyjny i oryginalny wygląd. Dyskretny matowy połysk nadaje wnętrzu atmosferę elegancji i luksusu.

Indywidualny klimat pomieszczenia można uzyskać zarówno nanosząc masę na całej powierzchni, jak i na jej niektórych fragmentach. Kolor i struktura powierzchni tworzą grę świateł i cieni, w wyniku której powstają interesujące niuanse kolorystyczne.
 

Obie masy dekoracyjne mogą być barwione w systemie Caparol ColorExpress w punktach sprzedaży. Do wyboru znajduje się ponad 1300 kolorów.