Techniki dekoracyjne: Caparol Przeskocz nawigację

Techniki dekoracyjne do wnętrz

Aranżacja wykorzystująca połączenie koloru, faktury i różnorodnych materiałów odgrywa w obecnym wzornictwie, a więc także przy projektowaniu wnętrz, coraz większą rolę. W ofercie Caparol oprócz klasycznych farb i lakierów dostępne są także inne interesujące materiały do wykonywania efektów dekoracyjnych, na przykład dekoracyjne systemy posadzkowe, a także dekoracyjne tynki i okładziny ścienne.

Metallocryl Interior

Farba metaliczna zawiera cząstki metaliczne, co pozwala osiągnąć metalizującą powierzchnię, która eksponuje w zupełnie nowy sposób strukturę tapet z włókna szklanego. Jej techniczny charakter doskonale pasuje do nowych, futurystycznych wnętrz.

 

 

Arte-Lasur Color

Zastosowanie powłoki transparentnej Arte-Lasur Color pozwala na uzyskanie zarówno delikatnych powierzchni, o lekkich niuansach kolorystycznych, jak i powierzchni mocno zaakcentowanych barwą. Każdorazowo o wrażeniu decyduje wybór odcieni kolorystycznych podłoża.

Deco-Lasur

Dekoracyjna farba laserunkowa Deco-Lasur na gładkich podłożach. W odróżnieniu od skromnych, jednobarwnych powierzchni, powłoki laserunkowe nadają ścianom szczególny charakter, podkreślający klimat pomieszczenia.

Arte-Lasur

Farba laserunkowa to bardzo delikatna struktura, nadająca powierzchniom zróżnicowaną optykę, stwarza w pomieszczeniu pełen wyrazu klimat. Perłowo-białe drobiny zawarte w  produkcie Arte-Lasur doskonale ożywiają kolor.