kolor roku
caparol 2023
kolor roku
caparol 2023

Poznaj najnowsze trendy w kolorach wnętrz!

Mountain Lake Green Malachit 55 to nasz Kolor Roku 2023. Jego świeżość i lekkość są zapowiedź spokoju i odetchnienia. Dlaczego wybraliśmy ten kolor? Przeczytaj i sprawdź!

Wznieść się ponad ziemię, pozostawić wszystko za sobą i głęboko odetchnąć. Takie miłe uczucia towarzyszą nam, gdy patrzymy na Kolor Roku 2023 Caparol – Mountain Lake Green, Malachit 55. 
Tę nieco chłodną, lekko miętową, energetyczną zieleń kojarzymy z orzeźwiającym górskim jeziorem. Choć kolor jest lekki i łagodny, emanuje z niego siła. Woda jeziora i otaczająca przyroda działają relaksująco. Dlatego świeża zieleń Mountain Lake Green Malachit 55 wnosi do naszych domów lekkość, spokój i światło.

Symbolem Koloru Roku 2023 Caparol jest Pióro.

 Któż nie chciałby latać? Latanie symbolizuje wolność, niezależność i możliwość patrzenia na świat z góry. Pióro oznacza więc możliwość przeżywania życia tak, jak się chce, bez żadnych obaw. Jest autentyczne, bo stworzyła je natura. Jako element dekoracyjny wnosi do pomieszczeń lekkość, swobodę i spokój.

Zobacz film o trendach kolorystycznych 2023

Zobacz film o trendach kolorystycznych 2023

Mountain Lake Green Malachit 55 – poznaj odcienie naszego Koloru Roku 2023

Nasze trendy kolorystyczne z 2022 są nadal modne w 2023 roku.  Pragnienia i potrzeby pozostały niezmienne, połączyliśmy je jednakże na nowo. Powstało w ten sposób osiem niezwykle inspirujących i harmonijnych zestawień kolorystycznych. Bazą tych zestawień jest nowość – nasz Kolor Roku 2023 – Mountain Lake Green Malachit 55. Kolor, delikatnie wchodzi do każdego zestawienia kolorystycznego odświeżając paletę kolorów i poszerzając liczbę kombinacji.
Na czym polega działanie koloru i jak zestawienia kolorystyczne wpływają na wnętrza? 
Obejrzyj nasze inspirujące zdjęcia z Kolorem Roku Mountain Lake Green na czele. Proponowane stylizacje są swobodne, niedopowiedziane i piękne. Wejdź w nowy świat kolorów Caparol i odkryj MOC POWIERZCHNI!
CAPAROL. THE POWER OF SURFACE.

Poznaj 8 niezwykłych zestawień kolorystycznych Caparol na 2023 rok!

#1 COOL

#2 POWER

#3 NOBLE

# SMART

#5 RELAXED

#6 CANDY

#7 SURPRISED

#8 SMOOTH

#1 COOL

#1 COOL

COOL

#2 POWER

#2 POWER

POWER

#3 NOBLE

#3 NOBLE

NOBLE

#4 SMART

#4 SMART

SMART

#5 RELAXED

#5 RELAXED

RELAXED

#6 CANDY

#6 CANDY

CANDY

#7 SURPRISED

#7 SURPRISED

SUERPRISED

#8 SMOOTH

#8 SMOOTH

SMOOTH