Architekci

Idealne realizacje

Architekt jest kluczową postacią w realizacji koncepcji budowlanych - niezależnie, czy chodzi o obiekt przemysłowy czy dużą inwestycję komercyjną. Firma Caparol Polska zapewnia kompleksowe wsparcie dla pracowni architektonicznych na etapie projektowania budynków, pomagając w doborze odpowiednich produktów, technologii, a nawet kolorystyki. Nasi specjaliści mogą przygotować propozycje odpowiednich rozwiązań w oparciu o indywidualne wymagania każdego obiektu.


Trendy kolorystyczne Caparol na 2019

Kolorem roku 2019 Caparol jest w tym roku 3D Grenadin 130. Ton nadają ciepłe kolory – czerwony, pomarańczowy i morelowy – a zimne odcienie niebieskie i zielone pozostają w tle. 

Trendy w kolorach wnętrz 2018

Caparol wybiera kolorem roku głęboki odcień zieleni 3D Patina 40. Modny, ale jednocześnie jest nośnikiem ciepłych, znajomych odczuć.

 

 

Trendy w aranżacji elewacji

Kolor elewacji domu to decyzja podejmowana na wiele lat. Wyraża styl życia i gust właścicieli, jest więc ich wizytówką. Przedstawiamy kilka najciekawszych trendów w aranżacji elewacji, które pomogą dokonać wyboru.

Wzorniki Caparol w wersji cyfrowej

Tutaj znajdziesz wzorniki kolorystyczne Caparol w wersji cyfrowej do pobrania, w skali RGB oraz CMYK

 

 

Detale projektowe

Biblioteka zawiera 68 rysunków  prezentujących elementy  techniczne systemów ociepleń Caparol oraz szczegółowe rozwiązania detali wykorzystywanych podczas ocieplania budynków w systemach Caparol.

Techniki dekoracyjne na elewacje

System Capatect CLASSIC oferuje wiele oryginalnych technik dekoracyjnych nadających elewacji domu indywidualny wygląd.

Katalog Nakładów Rzeczowych

Złożone systemy ociepleń CAPATECT oraz roboty wykończeniowe na elewacjach w technologii CAPAROL

System barwienia ColorExpress

System Caparol ColorExpress to nowoczesny system oferujący indywidualne rozwiązania kolorystyczne.

Nasze obiekty referencyjne

Z przyjemnością prezentujemy różnorodność architektury i wszechstronnego zastosowania naszych produktów. Wśród obiektów znalazły się muzea, ekskluzywne apartamentowce, zabytkowe kamienice lub pałace, nowoczesne osiedla, a nawet stadion sportowy.

Disbon

Systemy posadzkowe

Disbon to produkty do naprawy i ochrony betonu. Szeroki zakres oferty obejmuje: produkty do naprawy i ochrony betonu, systemy posadzkowe czy wreszcie powłoki ochronne na konstrukcje żelbetowe.

Więcej

Histolith

Renowacja zabytków

Pasją ekspertów jest ochrona i profesjonalna konserwacja zabytków. Produkty marki Histolith powstają w oparciu o tradycyjne receptury, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się podczas renowacji.

Więcej