Architekci

Idealne realizacje

Architekt jest kluczową postacią w realizacji koncepcji budowlanych - niezależnie, czy chodzi o obiekt przemysłowy czy dużą inwestycję komercyjną. Firma Caparol Polska zapewnia kompleksowe wsparcie dla pracowni architektonicznych na etapie projektowania budynków, pomagając w doborze odpowiednich produktów, technologii, a nawet kolorystyki. Nasi specjaliści mogą przygotować propozycje odpowiednich rozwiązań w oparciu o indywidualne wymagania każdego obiektu.


Kolorem 2020 roku wg Caparol jest Carbonschwarz (kolor czarny) i w tym roku jest najważniejszym trendem w projektowaniu wnętrz. Czerń jest kolorem niezwykle wdzięcznym do łączenia z innymi odcieniami. 

System ociepleń Caparol to trwała, czysta i doskonale izolująca elewacja. Wszystkie trzy systemy – Capatect Carbon, Capatect Longlife i Capatect Classic – to systemy o wysokim standardzie, w których zastosowano opatentowane zaawansowane technologicznie receptury.

Trendy w aranżacji elewacji

Kolor elewacji domu to decyzja podejmowana na wiele lat. Wyraża styl życia i gust właścicieli, jest więc ich wizytówką. Przedstawiamy kilka najciekawszych trendów w aranżacji elewacji, które pomogą dokonać wyboru.

Wzorniki Caparol w wersji cyfrowej

Tutaj znajdziesz wzorniki kolorystyczne Caparol w wersji cyfrowej do pobrania, w skali RGB oraz CMYK

 

Detale projektowe

Biblioteka zawiera 68 rysunków  prezentujących elementy  techniczne systemów ociepleń Caparol oraz szczegółowe rozwiązania detali wykorzystywanych podczas ocieplania budynków w systemach Caparol.

Techniki dekoracyjne na elewacje

System Capatect CLASSIC oferuje wiele oryginalnych technik dekoracyjnych nadających elewacji domu indywidualny wygląd.

Katalog Nakładów Rzeczowych

Złożone systemy ociepleń CAPATECT oraz roboty wykończeniowe na elewacjach w technologii CAPAROL

System barwienia ColorExpress

System Caparol ColorExpress to nowoczesny system oferujący indywidualne rozwiązania kolorystyczne.

Nasze obiekty referencyjne

Z przyjemnością prezentujemy różnorodność architektury i wszechstronnego zastosowania naszych produktów. Wśród obiektów znalazły się muzea, ekskluzywne apartamentowce, zabytkowe kamienice lub pałace, nowoczesne osiedla, a nawet stadion sportowy.

Skontaktuj się z nami

Tutaj znajdziesz kontakt do naszych Doradców, którzy stworzą dla Ciebie ofertę.