Klient indywidualny

Szeroka oferta możliwości

Oferta Caparol to niezwykle szeroka oferta rozwiązań, zarówno na elewacje, jak i do wnętrz. Oferujemy Klientom profesjonalne systemy ociepleń, farby elewacyjne i do wnętrz, a również techniki dekoracyjne. Z naszą ofertą zrealizujesz swoje marzenia o idealnym domu. Teraz możesz całkowicie zmienić lub częściowo odnowić swój dom lub mieszkanie. Niezależnie jakie są Twoje potrzeby remontowe, w ofercie Caparol znajdziesz odpowiednie produkty. Caparol to szeroka oferta kolorystyczna farb do wnętrz i farb elewacyjnych, a również praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nasze rozwiązania to modne, nowoczesne inspiracje, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapytaj swojego wykonawcę o profesjonalne rozwiązania Caparol i realizuj swoje wizje o idealnym domu czy mieszkaniu.

Dom to poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Zadbaj o nie z systemami ociepleń Caparol.

Kolorem 2020 roku wg Caparol jest Carbonschwarz (kolor czarny) i w tym roku jest najważniejszym trendem w projektowaniu wnętrz. Czerń jest kolorem niezwykle wdzięcznym do łączenia z innymi odcieniami. 

Systemy ociepleń Caparol spełniają najwyższe wymagania izolacji cieplnej i pozwalają wyraźnie zredukować zapotrzebowanie domu na energię. W ten sposób można zmniejszyć koszty ogrzewania nawet do 40%.

Tutaj znajdziesz kontakt do naszych Doradców, którzy stworzą dla Ciebie ofertę. 

Jak działa rządowy program dopłat "Czyste powietrze"? Spośród ponad 5,5 miliona domów jednorodzinnych w Polsce blisko 40% nie jest w żaden sposób ocieplonych. Program „Czyste powietrze” ma pomóc w walce ze smogiem i wesprzeć termomodernizację budownictwa jednorodzinnego.

To sztandarowy produkt w ofercie Caparol na rynku niemieckim, który dziś trafia również nasz lokalny rynek. Indeko-plus to uznana farba do wnętrz wyróżniająca się szczególnie bezpieczną dla zdrowia recepturą. 

Caparol wybiera kolorem roku głęboki odcień zieleni 3D Patina 40. Modny, ale jednocześnie jest nośnikiem ciepłych, znajomych odczuć.

Kolor elewacji domu to decyzja podejmowana na wiele lat. Wyraża styl życia i gust właścicieli, jest więc ich wizytówką. Przedstawiamy kilka najciekawszych trendów w aranżacji elewacji, które pomogą dokonać wyboru.

Jak sprawdzić wilgotność podłoża? Jak malować, aby nie było widać pasów?

Tutaj znajdziesz te i inne porady.

  • malowanie ścian i sufitów
  • profesjonalne ocieplenie domu
  • przygotowanie remontu mieszkania
  • farby bezpieczne dla zdrowia

Caparol Polska jest firmą społecznie zaangażowaną. Staramy się wykorzystywać potencjał przedsiębiorstwa produkcyjnego i udzielać wsparcia produktowego wszędzie tam, gdzie jest ono naprawdę niezbędne.

Drewno w domu świadczy o naturalnym luksusie, dyskretnej elegancji i odpowiedzialnym traktowaniu środowiska naturalnego przez właścicieli. Prawidłowa konserwacja i ochrona pozwala cieszyć się pięknem drewna przez długi czas.