Wykonawcy

Profesjonalna obsługa

 

Caparol dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców. Szczycimy się znakomitą współpracą zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi, jak i niewielkimi firmami wykonawczymi. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe na każdym etapie wykonawczym. Dodatkowo, w celu zagwarantowania najwyższych standardów obsługi, naszym partnerom oferujemy autorski program szkoleń z zakresu nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych.

System ociepleń Caparol to trwała, czysta i doskonale izolująca elewacja. Wszystkie trzy systemy – Capatect Carbon, Capatect Longlife i Capatect Classic – to systemy o wysokim standardzie, w których zastosowano opatentowane zaawansowane technologicznie receptury. 

Zajrzyj na naszą platformę programu Caparol i dowiedz się więcej. Sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać.

Indeko-plus. Klasa sama w sobie.

Wprowadziliśmy na rynek nową recepturę - z ulepszoną technologią spoiwa. Nasza wyjątkowa farba do wnętrz Indeko-plus nigdy nie była tak łatwa w aplikacji, jak teraz.

Szkolenia Caparol

Umożliwiamy wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Szkolenia prowadzone w Centrum Szkoleniowym Caparol są ukierunkowane na umiejętności praktyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. 

Profesjonalne rozwiązania systemowe

Oferta produktowa Caparol oferuje profesjonalne rozwiązania systemowe z zakresu między innymi farb elewacyjnych, farb do wnętrz, tynków, systemów ociepleń.

Rodzina farb do wnętrz - Caparol Samtex

W codziennej pracy fachowca szczególnie polecamy rodzinę farb Samtex, w skład której wchodzą produkty do wnętrz o różnym stopniu połysku, różnych właściwościach aplikacyjnych i technicznych, które kompleksowo zaspokoją najważniejsze potrzeby malarza.

Farba elewacyjna - Muresko-Premium

  • wysoka siła krycia i różnorodne zastosowanie
  • znakomite właściwości aplikacyjne i pewność dobrego efektu
  • produkt szybkoschnący po deszczu → czysta elewacja na długo
  • rozwiązanie obniżające ryzyko powstawania rys skurczowych podczas schnięcia
  • produkt biobójczy chroniący przed porastaniem

Tutaj znajdziesz kontakt do naszych Doradców, którzy stworzą dla Ciebie ofertę.