Przeskocz nawigację
szczególna
rola
powierzchni
szczególna
rola
powierzchni

Farby

Wartość budynku to suma korzyści, jakie zapewnia on użytkownikowi

Chęć zachowania najlepszego zdrowia to najwyższy priorytet w ciągu całego życia człowieka. Zwłaszcza teraz, zdrowie mieszkańców staje się coraz ważniejszą wartością również podczas budowania naszych domów. To właśnie w domach spędzamy większość czasu i chcemy się czuć w nich bezpiecznie.

Powłoki malarskie ścian odgrywają w pomieszczeniach szczególnie ważną rolę. To one sprawiają, że ściany stają się piękne, odporne na zabrudzenia i bezpieczne dla mieszkańców. Powłoki ścian powinny być nie tylko wolne od szkodliwych substancji, ale także aktywnie przyczyniać się do zachowania zdrowego klimatu w pomieszczeniach.

Powierzchnie ścian określają również funkcjonalne właściwości budynku, takie jak efektywność energetyczna, jakość projektu architektonicznego czy estetyka obiektu. Caparol oferuje kompleksowe rozwiązania, dzięki którym zwiększa się wartość budynków. Szczególną wagę przykładamy do obszarów takich jak praktyczny wybór produktów, efekt dekoracyjny, wysoka odporność, rozwiązania do zadań specjalnych czy przyjazny dom. Caparol sprawia, że żyje nam się lepiej w naszych domach.