Kolorystyka
Kolorystyka

Kolorystyka

Odpowiedni odcień czy barwa ścian elewacji lub wnętrza budynku, mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Podczas malowania ścian i sufitów w domu mamy do wyboru tysiące kolorów. Jak wybrać idealny kolor elewacji czy wnętrz? O wyborze koloru decyduje przede wszystkim przeznaczenie budynku czy pomieszczenia, a także indywidualne preferencje inwestora. Sprawdź jak wybrać doskonały kolor, który podkreśli piękno Twojego domu czy mieszkania. Sprawdź czym się kierować decydując o wyborze koloru obiektu niezależnie czy jest to duża inwestycja czy niewielki obiekt.

 Narzędziem pomocnym w wyborze odpowiedniego koloru farby są wzorniki Caparol. Atrakcyjna oferta kolorystyczna produktów Caparol zapewnia wszystkim Klientom niezwykłą swobodę w kształtowaniu estetyki wnętrz i elewacji oraz powierzchni dekoracyjnych - zgodnie z najnowszymi trendami. 

W sekcji Kolorystyka znajdują się nie tylko informacje o naszych wzornikach, pomocnych  aplikacjach kolorystycznych, ale również najnowsze inspiracje, trendy kolorystyczne czy nasze obiekty referencyjne.