Dystrybutorzy

Sprzedaż na najwyższym poziomie

Produkty Caparol dostępne są w ponad 240 specjalistycznych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Nasi partnerzy handlowi mogą liczyć na szybką i profesjonalną realizację zamówień oraz kompleksowe  wsparcie marketingowe. Dzięki cyklicznie organizowanym szkoleniom produktowym, dystrybutorzy Caparol są na bieżąco informowani o nowościach w naszej ofercie.

System ociepleń Caparol to trwała, czysta i doskonale izolująca elewacja. Wszystkie trzy systemy – Capatect Carbon, Capatect Longlife i Capatect Classic – to systemy o wysokim standardzie, w których zastosowano opatentowane zaawansowane technologicznie receptury.

Zajrzyj na naszą platformę programu Caparol i dowiedz się więcej. Sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać

Oferta produktowa Caparol oferuje profesjonalne rozwiązania systemowe z zakresu między innymi farb elewacyjnych, farb do wnętrz, tynków, systemów ociepleń.

Umożliwiamy wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Szkolenia prowadzone w Centrum Szkoleniowym Caparol są ukierunkowane na umiejętności praktyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych. 

Punkty sprzedaży

Poznaj listę aktualnych dystrybutorów Caparol i znajdź najbliższy punkt sprzedaży naszych produktów.

Tutaj znajdziesz kontakt do naszych Doradców, którzy stworzą dla Ciebie ofertę.