Przeskocz nawigację

LackChamp

Wzornik kolorów LackChamp prezentuje białe i kolorowe odcienie najważniejszych lakierów Capacryl i Capalac oraz często stosowane w lakierach odcienie RAL, 3D, świecące, metalizujące i perłowe.

Poza tym wzornik LackChamp ma także stanowić ważne źródło informacji.

Standardowe odcienie Caparol umieściliśmy w dużym formacie na stronie tytułowej danego arkusza, ułożone zgodnie z numeracją RAL.
W pierwszej części wzornika prezentujemy odcienie standardowe farb gruntujących i białych lakierów.

W drugiej części przedstawione są standardowe odcienie produktów Capacryl PU-Satin, Capalac Hochglanz-Buntlack i Capalac Seiden matt-Buntlack oraz wszystkie kolory RAL. Na zakładkach poszczególnych zakresów kolorystycznych znajduje się informacja, który z kolorów dostępny jest standardowo w jakiej jakości.

W ostatniej części wzornika LackChamp zebrane są ważne i interesujące informacje dotyczące kolorów używanych do znakowania, stopni połysku, standardowych kolorów używanych przez firmy oraz dane dotyczące obliczania powierzchni.

Niemal wszystkie odcienie zaprezentowane w tym wzorniku są odcieniami standardowymi lub mogą być uzyskane poprzez mieszanie w systemie Capalac mix lub Capatint jako lakiery na bazie żywicy alkidowej lub lakiery akrylowe. Farby laserunkowe do drewna Capadur można barwić w klasycznych odcieniach drewna lub na podstawie własnej kolekcji odcieni 3D do farb laserunkowych do drewna obejmującej 89 odcieni.