Przeskocz nawigację
Szkolenia
Caparol
Szkolenia
Caparol

Koncepcja szkoleń Caparol

 „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”

Konfucjusz 

Już od kilku lat działa profesjonalne Centrum Szkoleniowe Caparol Polska zlokalizowane w Kleszczowie. Od początku swego działania nastawiliśmy się na połączenie wiedzy teoretycznej z transferem umiejętności praktycznych, by zapraszanym do nas wykonawcom, dystrybutorom, projektantom i architektom dostarczać nowych kompetencji, tak ważnych przy przekonaniu inwestora do wyboru produktów klasy premium.

Podczas dwudniowych szkoleń (w programie również nocleg i wspólna kolacja) uczestnicy poznają asortyment Caparol Polska oraz uczą się samodzielnej aplikacji produktów Caparol - farb wewnętrznych, farb fasadowych, systemów ociepleń, systemów posadzkowych i balkonowych Disbon, systemów renowacji zabytków Histolith. Miło nam otrzymywać informację zwrotną od uczestników o pełnym profesjonalizmie kadry szkoleniowej, być docenianym za poziom szkoleń ale również za klasę sal wykładowych, sal praktycznych, profesjonalnych narzędzi, maszyn itd.

Rejestracja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem naszych Doradców Techniczno-Handlowych w terenie.

Literka „Ć” jest w naszej filozofii kluczowa. Nie szkolimy „JAKOŚ”, lecz stawiamy zdecydowanie na "JAKOŚĆ”.

Zapraszamy do rejestracji i udziału, od wdrożenia systemu RODO zgłoszenia na szkolenia w Caparol Polska spełniają wszelkie standardy europejskie. Czekamy na Was w Kleszczowie.

Nasz profesjonalizm znalazł uznanie w oczach włodarzy Firmy, którzy w 2017 roku postanowili w Kleszczowie utworzyć Centrum Rozwoju Kompetencji Regionu Europy Północno – Wschodniej, gdzie, wspólnie z bliźniaczym Centrum, szkolimy naszych pracowników z Gruzji, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i oczywiście z Polski. Chcemy, zgodnie z naszą misją, być dostawcą profesjonalnych rozwiązań zarówno na rynku rodzimym, jak i w krajach regionu.

Zapraszamy, skorzystaj z naszej wiedzy, by również być profesjonalistą dla swoich klientów. 

W sprawie oferty szkoleniowej i zapisów, prosimy o kontakt z naszymi Doradcami regionalnymi.