posadzki i
naprawa betonu
disbon
posadzki i
naprawa betonu
disbon

Budynki mieszkalne i administracyjne

Podłogi w budynkach mieszkalnych i administracyjnych mogą być efektowne i równocześnie wygodne do chodzenia. Decyzja, czy posadzka ma być wykończona parkietem, płytkami, linoleum, wykładziną gumową, wykładziną dywanową lub laminatem, czy też pokryta systemem powłok DISBON podejmowana jest w zależności od indywidualnych upodobań i oczekiwań inwestora.

STYLOWA ARANŻACJA

Powłoki posadzkowe mogą być naprawdę atrakcyjne. Szarości wyszły już z mody, dzisiaj modna jest odważna kolorystyka. Dzięki specjalnym pastom barwiącym produkty DISBON pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających koncepcji kolorystycznych, a na życzenie klienta mogą także uszlachetnić powłoki poprzez dodanie dekoracyjnych płatków. Branża nie ma przy tym żadnego znaczenia. Spójne aranżacje możliwe są praktycznie dla wszystkich zastosowań produktów DISBON. 

Powłoki DISBON na bazie poliuretanu lub żywic epoksydowych poddawane są regularnym testom w akredytowanych instytutach badań materiałowych. Kontroli podlegają właściwości emisyjne tych materiałów w celu zapewnienia, że nie wydzielają one lotnych związków organicznych (VOC) w szkodliwych dawkach i ilościach.

DOBRE ZABEZPIECZENIE BALKONÓW

Balkony zawsze są szczególnie narażone na działanie czynników atmosferycznych. Nie oszczędzają ich upały, woda, mróz i promieniowanie UV. A ponadto muszą wytrzymywać obciążenia różnymi agresywnymi środkami czyszczącymi stosowanymi do utrzymania balkonów w czystości. 

Wysokiej jakości systemy powłok posadzkowych DISBON pozwalają utrzymać funkcjonalność i atrakcyjność balkonów. W zależności od potrzeb można zastosować systemy cienko- lub grubo warstwowe i odpowiednio do nich dostosowane materiały uszczelniające. Wszystkie systemy są wysokiej jakości i mają szerokie spektrum zastosowania. Oczywiście także podłogi balkonów, loggii i podcieni mogą być wykonane zarówno w delikatnej jak i intensywnej kolorystyce, zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami inwestora.