Budynki przemysłowe i zakłady przemysłowe

POWŁOKI DISBON DO POSADZEK W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH SPROSTAJĄ WSZELKIM OBCIĄŻENIOM

Powierzchnie posadzek w obiektach przemysłowych i zakładach produkcyjnych są narażone na bardzo duże obciążenia. Powłoki z żywic syntetycznych sprawdziły się jako uniwersalny środek zabezpieczający posadzki i równocześnie umożliwiają aranżację przestrzenną podłóg. Dzięki bogatej palecie produktów DISBON można dobrać odpowiednią powłokę, dokładnie dostosowaną do specyficznych wymagań w konkretnych pomieszczeniach.

FORMUŁA DOSTOSOWANA DO POTRZEB

Charakterystyka powłok posadzkowych DISBON przeznaczonych do obiektów przemysłowych i zakładów produkcyjnych może uwzględniać konkretne wymagania inwestora, na przykład możliwość zastosowania w obszarach gdzie ważna jest wysoka odporność na obciążenia mechaniczne (ruch kołowy) i chemiczne w halach produkcyjnych i magazynowych lub zapewnienie ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi towarom i eksponatom znajdującym się w pomieszczeniach sprzedaży.

JAKOŚĆ I ELEGANCJA W POMIESZCZENIACH

Środowisko pracy wpływa na wydajność i dyspozycyjność pracowników. Istotne znaczenie ma przy tym kolor podłogi. W celu wspierania motywacji pracowników i zapewnienia w ten sposób optymalnej realizacji procesów produkcji, powłoki posadzkowe DISBON dostępne są w wielu kolorach. Dzięki temu można dobrać kolor idealnie pasujący do całego wnętrza – zarówno hal produkcyjnych i montażowych, pakowni, magazynów jak i warsztatów.

BEZPIECZNE

Funkcjonalność nie wyklucza atrakcyjności. Przygotowując propozycję powłok do konkretnych zastosowań DISBON dokłada starań, aby dany produkt pozwalał także na spełnienie wszystkich wymagań w zakresie BHP. W środowisku pracy, gdzie posadzka jest mokra, podłoga musi bezwzględnie posiadać właściwości antypoślizgowe.  
Do obowiązków każdego operatora zakładu przemysłowego lub przedsiębiorcy należy także zapewnienie ochrony wód gruntowych i gleby przed zanieczyszczeniem substancjami wyciekającymi z obiektów przemysłowych.