Nasze
marki
Nasze
marki

Marki w ofercie Caparol Polska

Innowacyjne produkty, niezawodne wsparcie

Tworzenie, projektowanie, odnawianie, ochrona elewacji i wnętrz  - Caparol to dostawca profesjonalnych rozwiązań do każdego projektu pod kątem wszelkich wymagań. Dzięki doskonałej jakości produktom i wszechstronnym kompetencjom technicznym jesteśmy gotowi, by pomóc w każdym możliwym wyzwaniu. 

Oferta Caparol oferuje profesjonalne rozwiązania systemowe z zakresu między innymi farb elewacyjnych, farb do wnętrz, tynków, systemów ociepleń.

Systemy ociepleń Caparol to trwałe i pewne rozwiązania elewacyjne. O jakości systemów ociepleń decydują trzy czynniki: termoizolacyjność, trwałość i atrakcyjność elewacji. Caparol od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. Nasi eksperci przeprowadzają liczne badania, testy, poznają oczekiwania profesjonalistów. Wszystko po to, by naszym klientom oferować trwałe, piękne i pewne systemy ociepleń. 

Farby elewacyjne Caparol to profesjonalna jakość i niezawodność rozwiązań. Szeroka oferta produktów o różnorodnym zastosowaniu to niezawodna ochrona elewacji oraz pewność trwałego i estetycznego efektu końcowego. W ofercie Caparol znajdują się produkty elewacyjne na każde potrzeby profesjonalnego malarza i wykonawcy.

Farby do wnętrz Caparol to kompleksowe rozwiązania na każde potrzeby malarza czy wykonawcy. Farby Caparol spełniają oczekiwania w zakresie aplikacji, trwałości czy siły krycia. Produkty w technologii E.L.F. nie zawierają szkodliwych dla malarzy lotnych związków organicznych ani szkodliwych dla użytkowników półlotnych związków organicznych.

Dostawca profesjonalnych rozwiązań

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. 

Niezawodne. Profesjonalne. Przystępne.

Krautol jest profesjonalną marką dla inwestorów i profesjonalnych wykonawców szukających sprawdzonych rozwiązań w przystępnej cenie. Oferujemy kompaktowy asortyment produktowy zawierający niezbędne materiały w codziennej pracy wykonawcy. Marka bazuje na wieloletnim doświadczeniu i  kompetencji niemieckiego koncernu Grupy DAW - czołowego, europejskiego producenta profesjonalnych farb, lakierów i systemów ociepleń.

Technologie konserwacji zabytków

Produkty marki Histolith powstają w oparciu o tradycyjne receptury, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się podczas renowacji historycznej substancji budowlanej.

Profesjonalna ochrona betonu

Disbon to produkty do naprawy i ochrony betonu. Siłą marki jest profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.