KRAUTOL. NIEZAWODNE. PROFESJONALNE. PRZYSTĘPNE.

Krautol jest profesjonalną marką dla inwestorów i profesjonalnych wykonawców szukających sprawdzonych rozwiązań w przystępnej cenie. Oferujemy kompaktowy asortyment produktowy zawierający niezbędne materiały w codziennej pracy wykonawcy. Marka bazuje na wieloletnim doświadczeniu i  kompetencji niemieckiego koncernu Grupy DAW - czołowego, europejskiego producenta profesjonalnych farb, lakierów i systemów ociepleń.

KRAUTOL - PROSTA I PRAKTYCZNA OFERTA

Praktyczny i prosty asortyment marki Krautol obejmuje systemy ociepleń dopasowane do potrzeb wykonawcy. Wszystkie systemy i produkty Krautol zapewniają uczciwą relację między ceną a jakością i umożliwiają uzyskanie oczekiwanych wyników. Krautol to jakość godna zaufania i rozwiązania w przystępnej cenie. 

LOKALNA PRODUKCJA

Krautol to rozwiązania systemowe precyzyjnie dopasowane do lokalnych potrzeb polskiego rynku. Większość materiałów jest produkowana lokalnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować rozwiązania oczekiwane przez polskiego wykonawcę i równocześnie osiągalne cenowo.  W celu spełnienia indywidualnych wymagań lokalnego rynku na bieżąco współpracujemy z niemieckimi technologami nad dalszym rozwojem produktów Krautol.

CZY WIESZ, ŻE:

  • Marka Krautol ma niezwykle bogatą, ponad 100-letnią tradycję
  • Prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych budynku pozwala zmniejszyć koszty jego ogrzewania nawet do 40%
  • W nieocieplonym domu, do 30% energii cieplnej jest tracone przez ściany zewnętrzne