Przeskocz nawigację
Wspieramy
młodych
wykonawców
Wspieramy
młodych
wykonawców

EuroSkills 2023: Caparol wesprze młodych profesjonalistów, którzy zmierzą się w konkurencji „Malowanie i dekoracje”

Już we wrześniu czeka nas wyjątkowe wydarzenie. Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem Międzynarodowych Mistrzostw Europy Młodych Profesjonalistów EuroSkills 2023! Marka Caparol wesprze młodych malarzy, którzy staną do walki w konkurencji „Malowanie i dekoracje”. Naszym patentem na zwycięstwo w tegorocznych zmaganiach jest ekologiczna farba z podwójną siłą krycia – Indeko-plus!

Czego dowiesz się z artykułu?

  • EuroSkills 2023 – kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny konkurs?
  • Jakie wsparcie oferuje Caparol uczestnikom konkurencji „Malowanie i dekoracje”?
  • Gdzie będzie można śledzić relację z całego wydarzenia?

Marka Caparol – podczas tegorocznego wydarzenia EuroSkills 2023 – będzie wspierać rozwój młodych wykonawców i ich pasje. Dla wszystkich profesjonalistów, którzy wezmą udział w konkurencji „Malowanie i dekoracje”, przygotowaliśmy patent na zwycięstwo – farbę do wnętrz Indeko-plus!

EuroSkills 2023 po raz pierwszy w Polsce

EuroSkills to jeden z największych konkursów edukacyjnych i umiejętności zawodowych. W tym roku 8. edycja mistrzostw po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. W dniach 5-9 września w Gdańskuponad 600 młodych profesjonalistów z 32 europejskich krajów stanie do walki w aż 43 konkurencjach. Będą oni rywalizować o tytuł najlepszego w Europie w wybranej przez siebie kategorii branżowej. Zobacz, jak najlepsi z najlepszych wykonawców będą mierzyć się w konkurencji „Malowanie i dekoracje”.

W Caparol wiemy, że dobrej jakości powierzchnie ścian to kluczowy czynnik wpływający na komfort przebywania w pomieszczeniu. Powierzchnie to nasza pasja i siła napędowa od 125 lat. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby powierzchnie – a w rezultacie całe budynki – były bardziej atrakcyjne i zrównoważone, zdrowsze i przyjemniejsze do życia. W tym właśnie tkwi sekret „The Power of Surface”. Podczas konkursu EuroSkills 2023 będziemy przekazywać tę ideę młodemu pokoleniu.

Caparol – oficjalny dostawca z patentem na zwycięstwo w konkursie

Caparol to marka, która oferuje rozwiązania najwyższej jakości wykorzystywane przez wykonawców na całym świecie. W trakcie nadchodzącej edycji Międzynarodowych Mistrzostw Europy Młodych Profesjonalistów EuroSkills 2023 będziemy wspierać młodych malarzy biorących udział w wydarzeniu, bo wiemy, jak ciężka jest praca, którą wykonują podczas kształtowania powierzchni i tworzenia lepszej przestrzeni do życia.

Naszym sprawdzonym sposobem na tegoroczne zwycięstwo w konkursie EuroSkills 2023 jest Indeko-plus– ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia farba do wnętrz najwyższej jakości, o podwójnej sile krycia. To produkt niezwykle wydajny, o niskim zużyciu i w pierwszej klasie odporności na szorowanie, którego użyją uczestnicy w konkurencji „Malowanie i dekoracje”. Farba Indeko-plus to pewny, trwały efekt i łatwe malowanie, bez oporu wałka, co doceni każdy wykonawca.

Spotkaj się z nami na stoisku Caparol lub śledź relację z konkursu na Facebooku

Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Europy Młodych Profesjonalistów EuroSkills 2023 będzie można odwiedzić nasze stoisko, poznać topowe produkty Caparol i skorzystać z wiedzy dotyczącej trendów i nowoczesnych rozwiązań dotyczących farb, systemów ociepleń oraz tynków. Zapraszamy również do strefy Try-a-skill znajdującej się tuż obok miejsca zmagań zawodników w konkursie, gdzie będzie można przetestować nasze produkty na żywo.

Jeżeli nie uda Ci się przyjechać do Gdańska, aby na żywo kibicować młodym profesjonalistom, nic straconego!

Na profilu Caparol Polska na Facebooku będziemy relacjonować dla Ciebie całe wydarzenie.Na bieżąco możesz śledzić, jak pracują najlepsi i poznać ich patenty. Najciekawsze momenty z konkursu zobaczysz w naszych postach i relacjach. Pokażemy Ci również, kto został mistrzem malowania oraz dekoracji ścian w 2023 roku. Wystarczy, że polubisz nasz profil na Facebooku i dołączysz do wspólnego oglądania.


OBSERWUJ KONKURENCJĘ MALOWANIA I DEKORACJI NA EUROSKILLS 2023 

Czekamy na Ciebie na EuroSkills 2023!
Polsat Plus Arena, Gdańsk, 5-9 września 2023
Caparol: namiot nr 9, stoisko 22