Przeskocz nawigację
Nagroda dla farb
CAPAROL Samtex
Nagroda dla farb
CAPAROL Samtex

Farby CAPAROL Samtex wyróżnione przez Business Centre Club

Caparol Polska został Laureatem XXXIV edycji prestiżowego Medalu Europejskiego Business Centre Club

Gala finałowa odbyła się 20 czerwca w Warszawie. Caparol Polska reprezentowali Agnieszka Kręciszewska - CFO i Członek Zarządu oraz Jacek Stadnicki – Product Manager. Gospodarzami uroczystości byli Prezes BCC Jacek Goliszewski oraz Przewodnicząca Komisji Kwalifikacyjnej Medalu, Grażyna Majcher-Magdziak. 

Farby do wnętrz CAPAROL Samtex zostały wyróżnione jako profesjonalna oferta do malowania wnętrz, która spełnia najwyższe, europejskie standardy. Farby doceniono za nowatorstwo technologiczne, kompleksowość oferty oraz bezpieczeństwo dla zdrowia. Rodzina CAPAROL Samtex to farby o różnym stopniu połysku, różnych właściwościach aplikacyjnych i technicznych, które odpowiadają na codzienne potrzeby wykonawcy. 
Farby wykonane są w technologii E.L.F., co oznacza, że nie zawierają lotnych i półlotnych związków organicznych.  Farby do wnętrz CAPAROL Samtex są więc bezpieczne dla zdrowia malarza podczas codziennej pracy, jak również dla zdrowia przyszłych mieszkańców. 

Medal Europejski to rekomendacja wystawiona przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. 
Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Celem jest wsparcie produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców.

Więcej informacji o produkcie: https://www.caparol.pl/innowacje/rodzina-farb-do-wnetrz-caparol-samtex