Dajemy powierzchniom moc!

Powierzchnie ścian to coś więcej niż tylko nałożona na nie powłoka farby czy innego surowca. Otaczają nas zawsze i wszędzie. Inspirują nas. Chronią naszych bliskich. Każdy budynek, który widzimy, każde pomieszczenie, do którego wchodzimy, to powierzchnia, która zaprasza nas do pozostania tam - bądź nie. Budynek bez odpowiednich powierzchni jest tylko pustym pudełkiem.

Powierzchnie to nasza pasja, która napędza markę Caparol od ponad 125 lat. Rozumiemy powierzchnie jak nikt inny, ale nigdy nie przestaniemy się o nich uczyć. A kto najlepiej pozwala powierzchniom  rozwinąć ich potencjał? Oczywiście wykonawcy, którzy kształtują je pracą własnych rąk i indywidualnymi rozwiązaniami, tworząc lepsze przestrzenie do życia.

Może dla niektórych powierzchnie nie mają większego znaczenia. Caparol istnieje jednak po to, by tworzyć emanujące siłą, inteligentne i piękne powierzchnie! 
 

Uwolnij moc Caparol

Uwolnij moc naszych inteligentnych rozwiązań, moc silnego partnerstwa, inspiracji i kreatywności. Uwolnij moc powierzchni!

<b>Elewacje odporne na działanie czasu</b>

Elewacje odporne na działanie czasu

Jak cieszyć się pięknym wyglądem elewacji przez wiele lat? Wykorzystaj do tego ekstremalnie wytrzymałą farbę fasadową ThermoSan NQG!<b>Moc ekologii Caparol</b>

Moc ekologii Caparol

Od innowacyjnych formuł produktów i oszczędzania zasobów do zrównoważonych opakowań, łańcuchów dostaw i budynków. Poczuj moc naszego zaangażowania na rzecz zrównoważonego rozwoju!


  • #Inspiration BE #Inspiration CH #Inspiration DE #Inspiration PL
  • Inspiration BEInspiration CHInspiration DEInspiration PL

  • #Inspiration BE #Inspiration CH #Inspiration DE #Inspiration PL
  • Inspiration BEInspiration CHInspiration DEInspiration PL


<b>Moc koloru Caparol</b>

Moc koloru Caparol

Aranżacje kolorystyczne wnętrz i elewacji stają się coraz bardziej kolorowe i kreatywne. Poczuj moc modnych barw i inspirujących trendów Caparol!


Magazyn THE POWER OF CAPAROL.

Jesteśmy takimi pasjonatami powierzchni, że poświęciliśmy im całkiem obszerny magazyn.

Dowiesz się z niego między innymi o:

  • Efektywności, jaką niesie za sobą technologia.
  • Zrównoważonym rozwoju, który jest elementem naszej filozofii.
  • Trendach kolorystycznych na 2023 rok.

POBIERAM MAGAZYN​​

Elephantastic: nowy design marki Caparol

Nawet powierzchnia marki potrzebuje czasem nowej warstwy farby. Szczególnie, gdy otwiera ona zupełnie nowy rozdział w swojej historii. 
O naszej nowej komunikacji wizualnej marki możemy teraz powiedzieć, że jest ona wyjątkowo świeża i pogodna. I pełna słoni! 
Symbol naszej marki, słoń, zabierze Cię teraz do pięknego świata kolorów. Czyż nie jest to po prostu elephantastic?