Przeskocz nawigację
Szkolenia
Caparol
Szkolenia
Caparol

Nasi eksperci

Przedstawiamy team szkoleniowy:

Radosław Koryzna

Kierownik ds. Szkoleń i Edukacji Regionu Europy Północno-Wschodniej

Michał Mrzygłód

Trener ds. Produktów Caparol

Michał Królik

Starszy Technik ds. Zastosowań Produktów

Zarządza Centrum Szkoleniowym Caparol w Kleszczowie. Doświadczony szkoleniowiec oraz doradca. Zajmuje się również organizacją i kierowaniem procesem szkoleniowym pracowników oraz klientów z 11 krajów regionu. W Caparol Polska od 2017 roku. 

Ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń - 10 lat w branży ETICS.
Doświadczenie  w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń.
W Caparol Polska pracuje od 2018 roku.

Ekspert w dziedzinie farb i systemów posadzkowych Disbon. Sędzia i ekspert na międzynarodowych zawodach EuroSkills 2023 w konkurencji "Malowanie i dekorowanie".
W Caparol Polska od 2015 roku.

Marek Niańkowski

Kierownik Grupy Produktów Disbon

 

Michał Paetz

Kierownik ds. Kolorystyki i Barwienia

Jacek Piechocki

Kierownik Produktu ds. systemów ociepleń

Zarządza działem grupy produktów do naprawy i ochrony betonu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z produktów Disbon. W Caparol Polska pracuje od 2006 roku.

Ekspert w dziedzinie barwienia i kolorystyki produktów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W Caparol Polska pracuje od 1995 roku.

Wieloletni ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń - 15 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2002 roku.

Bożena Serwatka

Kierownik Działu Technicznego

Jacek Stadnicki

Kierownik Produktu ds. farb

Ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2005 roku.

Ekspert w dziedzinie farb i lakierów - 20 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących farb elewacyjnych oraz do wnętrz. W Caparol Polska pracuje od 2015 roku.