Przeskocz nawigację

FarbDesignStudio

Doradztwo – Kompozycja – Wizualizacja

Wybór właściwego koloru ścian jest niezwykle ważny. Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Doskonale wiedzą o tym eksperci Caparol, którzy na co dzień zajmują się kolorem. FarbDesignStudio to międzynarodowy zespół specjalistów śledzących najnowsze mody czy nadchodzące trendy kolorystyczne. Pod czujnym okiem fachowców nieustannie powstają nowe kolekcje czy idealnie pasujące zestawienia farb Caparol.

Wiedza i doświadczenie międzynarodowego FarbDesignStudio są istotne również w Polsce. Inspiracje ekspertów są podstawą do przygotowania propozycji kolorystycznych, dopasowanych do oczekiwań polskiego konsumenta. Efektem naszej współpracy są najnowsze zestawienia kolorów dla dzieci oraz modnych odcieni off white.

Projekty kolorystyczne obiektów

FarbDesignStudio tworzy indywidualne koncepcje kolorystyczne obiektów i proponuje dobór materiałów dla elewacji oraz wnętrz. Projektując ponad 1000 obiektów rocznie - swoje  bogate doświadczenie wykorzystuje na obiektach pojedynczych oraz w kolorystycznych projektach osiedli i miast. Kolor i materiał w koncepcjach kolorystycznych powinny jak najlepiej wspierać pożądany cel projektu, dlatego koncepty te powstają w dialogu z osobami zaangażowanymi ze strony Klienta. FDS projektuje zgodnie z potrzebami Klienta, lecz oprócz potrzeb klienta ważna jest tutaj architektura i jej zastosowanie. 

Kolekcje kolorystyczne

Znalezienie odpowiedniego koloru dla Klienta to zadanie FarbDesignStudio. Czy to przedszkole, szpital czy osoba prywatna - nasi Klienci powinni identyfikować się z wybraną kolorystyką. Dlatego tworzymy narzędzia doradcze w postaci projektów, które pokazują dostępne możliwości. Kolor jest zawsze częścią całości. Styl budynku, jego otoczenie, wnętrzne domu lub mieszkania to po prostu uzupełniające się kolory - celem projektowania jest wzięcie pod uwagę wszystkich czynników.

FarbDesignStudio prowadzi badania na całym świecie, które wspomagają proces budowania koncepcji kolorystycznych dla Klientów. Narzędzia FDS są opracowywane w oparciu o wiedzę naukową i praktyczne doświadczenie ekspertów, a uzupełnione niezbędnym do tego wyczuciem.

Inspiracje kolorystyczne

Nasza strona z inspiracjami to również wynik profesjonalnej aktywności FarbDesignStudio. Jest dowodem wysokich kompetencji i doświadczenia naszych ekspertów, którzy wyczuwają trendy, zbierają wrażenia i rozwijają wszelkie pomysły związane z projektowaniem kolorystycznym. Caparol nadaje ton, projektuje trendy i jest źródłem inspiracji. Klient decyduje, co go najbardziej inspiruje, a eksperci od koloru Caparol pomagają mu w podjęciu decyzji.

Zobacz, jakie są kompetencje FarbDesignStudio