Nasze zaangażowanie piernik: Caparol Przeskocz nawigację

Malowanie pierniczków z firmą Caparol

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania i dzielenia się. Właśnie dlatego firma Caparol zorganizowała piernikowe warsztaty, których celem było zebranie pieniędzy dla łódzkiej Fundacji Gajusz.

Fundacja opiekuje się chorymi dziećmi bez rodzin, poszukuje rodzin adopcyjnych oraz finansuje porady i badania medyczne.W przyjaznym gronie - pracownicy Caparol oraz ich podopieczni - spotkali się 4-tego grudnia w Warszawie oraz 18-tego grudnia 2016 roku w Kleszczowie. Uczestnicy zdobili pierniczki, tworzyli kartki świąteczne oraz bombki w życzliwej i przyjemnej atmosferze.

Ewa Grzymkowska z działu personalnego wspomina wydarzenie w następujący sposób:

,,Było naprawdę super! Dzieci zapamiętają to wydarzenie na bardzo długo. Pierwszy raz wzięłam udział w tego typu inicjatywie i oceniam je bardzo pozytywnie. Świetny pomysł, aby pieniądze za zakup bombek zostały przekazane na cel charytatywny.’’

Doceniamy wkład wszystkich uczestników przedsięwzięcia oraz dobroć serc darczyńców. Dzięki tej zbiórce, przyczyniliśmy się do zakupu głowicy USG przez Fundację Gajusz. Nic tak bardziej nie cieszy, jak dzielenie się z drugim człowiekiem.

Do zobaczenia już za rok!