Nasze zaangażowanie malowanie szkoły: Caparol Przeskocz nawigację

Malowanie szkoły podstawowej

Wakacje to czas remontów – zwłaszcza w szkołach i przedszkolach.

Nasza firma po raz kolejny udzieliła wsparcia produktowego dla społeczności z Kleszczowa. Tym razem produkty Caparol trafiły do szkoły podstawowej im. J. Korczaka, która zwróciła się do nas o pomoc.

Zwieńczeniem tegorocznego malowania była akcja dekoracji jednej z sal do nauczania wczesnoszkolnego. Na ścianach pojawiły się kolorowe motyle, pszczoły i kwiaty. Całość bardzo spodobała się najmłodszym uczniom, którzy w nowym wnętrzu już zaczęli zajęcia.

Przekazanie produktów jest istotnym punktem wsparcia kleszczowskiej społeczności lokalnej. Z racji bliskiej lokalizacji naszego zakładu produkcyjnego, magazynu i centrum szkoleniowego, dbamy o dobre relacje z lokalnymi mieszkańcami i instytucjami. Jak dobrze wiecie, w ubiegłym roku przekazaliśmy produkty na remont przedszkola samorządowego, a od wielu lat niezmiennie wspieramy lokalny klub sportowy Omega.

Kleszczowska podstawówka to nie jedyny obiekt, któremu w tym roku pomogliśmy. Nasze farby  trafiły również do publicznej szkoły w Brudzicach oraz przedszkola samorządowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Podczas akcji pomalowaliśmy wnętrze Szkoły Podstawowej w Kleszczowie.

Adres przedszkola:

ul. Szkolna 4

97- 410 Kleszczów