Jesteśmy firmą rodzinną

Jesteśmy firmą rodzinną. Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Pracowników. W czasach dominacji dużych koncernów, dbamy o to, by panowała u nas atmosfera firmy rodzinnej, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i dystrybutorami. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

Naszą największą wartością są nasi Pracownicy. Dostrzegamy ich potencjał i doceniamy kompetencje. Rozwijamy naturalne talenty i uczymy profesjonalizmu. Cenimy kreatywność i zaangażowanie. Wartością nadrzędną w naszym działaniu jest praca zespołowa, wspólny cel i rozwój naszych Partnerów Biznesowych.

Grupa DAW SE, do której należy Caparol Polska, od chwili założenia jest w prywatnych rękach rodziny Murjahn, a aktualnie jest zarządzana już przez piąte pokolenie. Właścicielem firmy od zawsze jest ekspert w dziedzinie chemii, dlatego innowacyjność i zastosowanie najnowszych technologii stanowiło i nadal stanowi o sile naszych marek i przewadze konkurencyjnej na najważniejszych rynkach.

Należymy do Grupy DAW

Należymy do międzynarodowego koncernu DAW SE. Zakład macierzysty, Deutsche Amphibolin Werke (DAW SE), został założony w 1895 roku w Ober-Ramstadt koło Frankfurtu nad Menem. We wszystkich swoich oddziałach, w kraju i za granicą, koncern DAW SE zatrudnia ponad 5.600 pracowników. Oprócz fabryk na terenie Niemiec, firma posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach między innymi: w Polsce, Austrii, Francji, Szwecji, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii.

Dziś firma osiąga obroty na poziomie 1,3 miliarda EURO rocznie i jest zaliczana do największych producentów farb i lakierów na świecie, a wysokość rocznej produkcji koncernu DAW SE kształtuje się na poziomie 650 000 ton.

Korzystamy z wiedzy i potencjału światowego koncernu DAW SE. W naszym przedsiębiorstwie stosujemy najnowocześniejsze standardy produkcji i zarządzania, dzięki czemu dostarczamy na polski rynek farby i materiały najwyższej jakości.