Godło Inwestycja w Kapitał Ludzki: Caparol Przeskocz nawigację

Otrzymaliśmy Godło Inwestycja w Kapitał Ludzki

Od wielu lat Caparol Polska konsekwentnie buduje organizację, której podstawowymi elementami kultury są otwartość, komunikacja i zaangażowanie. 

Będąc mniejszą organizacją wystarczyło uważnie słuchać i rozmawiać, aby usłyszeć to pracowników. Stale zwiększając liczbę zatrudnionych, w 2018 roku zdecydowaliśmy się przeprowadzić badanie zaangażowania z partnerem zewnętrznym gwarantującym dobrej jakości narzędzia także on-line i poufność badania.

Wyniki badania zostały zaprezentowane i omówione w zespołach oraz stanowiły temat warsztatów menedżerskich. Wnioski z badania zostały wykorzystane do stworzenia planów działań na różnych poziomach w organizacji, włączając liczne grono pracowników Caparol w tworzenie jeszcze lepszego miejsca pracy.

Miłą i bardzo nobilitującą na przyszłość niespodzianką była dla nas informacja, że Caparol znalazł się w gronie laureatów godła Inwestor w Kapitał Ludzki (IwKL), czyli programu certyfikacyjnego prowadzonego od ponad 12 lat przez Digital Knowledge Obserwatory.

Z dużą przyjemnością i ogromną satysfakcją odebraliśmy naszą statuetkę IwKL na gali jaka odbyła się w Warszawie 24 stycznia 2019. Jest dla nas powodem do dumy i zobowiązaniem na przyszłość, ale wiemy że razem stać nas na więcej niż myślimy.