Systemy Caparol to gwarancja trwałej i pięknej elewacji na długie lata!

W nieocieplonym domu, do 60 % energii cieplnej jest tracone przez przegrody. Nasza propozycja – zaoszczędź energię cieplną i ocieplaj dom w systemie Caparol. Zaoszczędzisz około 60% na kosztach ogrzewania oraz zadbasz o swój portfel i środowisko. Wysokiej jakości ocieplenie elewacji utrzymuje ciepło wewnątrz domu oraz chroni dom przed zimnem z zewnątrz. Systemy ociepleń Caparol zapewniają właściwy komfort termiczny w domu oraz chronią przed codziennymi obciążeniami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz, gradobicie. Profesjonalne systemy ociepleń Caparol pozwolą uzyskać modną i nowoczesną aranżację elewacji, która pozostanie czysta i zadbana na długi czas. Ocieplenia Caparol to gwarancja pięknej, ciepłej i trwałej elewacji!

Korzyści dla Inwestora

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy fachową pomoc w zakresie ocieplenia budynku w ramach programu "Czyste Powietrze"

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do programu "Czyste Powietrze"

Zadbaj o termomodernizację i ogrzej dom z marką Caparol.

W nieocieplonym domu, do 60 % energii cieplnej jest tracone przez przegrody. Nasza propozycja – zaoszczędź energię cieplną i ocieplaj dom w systemie Caparol. 

O jakości systemów ociepleń decydują trzy czynniki: termoizolacyjność, trwałość i atrakcyjność elewacji. Caparol od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. 

Wybór systemu ociepleń to decyzja na wiele lat – możemy dzięki niej sporo zaoszczędzić, dlatego podczas poszukiwania odpowiedniego rozwiązania warto zwrócić uwagę na kilka faktów.

Należy pamiętać o właściwej kolejności działań termomodernizacyjnych, czyli najpierw przeprowadzamy termomodernizację przegród zewnętrznych, a następnie wymianę źródła ciepła.

Jak działa rządowy program dopłat "Czyste powietrze"? Spośród ponad 5,5 miliona domów jednorodzinnych w Polsce blisko 40% nie jest w żaden sposób ocieplonych. Program „Czyste powietrze” ma pomóc w walce ze smogiem i wesprzeć termomodernizację budownictwa jednorodzinnego.

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać system ocieplenia Twojego domu.