Aktualności

Farby lateksowe są jednymi z najtrwalszych produktów do malowania ścian i cieszą się opinią odpornych na mycie. Dowiedz się, jak to możliwe!

Więcej

Przeczytaj, na co zwrócić uwagę podczas wyboru systemu ociepleń i dowiedz się, jak możesz na tym zaoszczędzić!

Więcej

Poznaj rodzaje tynków dekoracyjnych. Sprawdź, jakie właściwości posiadają i na jakich podłożach je stosować, by zyskać trwałą i atrakcyjną elewację domu.

Więcej

Wachlarz dostępnych na rynku farb silikonowych jest bardzo szeroki. Sprawdź, jak wybrać produkt dla siebie.

Więcej

Jeśli obawiasz się, że na Twojej elewacji pojawią się wykwity - dowiedz się, jak temu zapobiec.

Więcej

Przeczytaj, jak łączyć kolory ścian w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać.

Więcej

Dowiedz się, jaką technologię warto wybrać, by cieszyć się trwałą elewacją domu przez wiele lat.

Więcej

Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych? Poznaj modne kolory i techniki dekoracyjne do elewacji.

Więcej

Jeśli szykujesz się do malowania elewacji domu, koniecznie zwróć uwagę na farby silikatowe. Poznaj ich zalety.

Więcej

To, czym pomalujesz fasadę domu, ma ogromny wpływ na to, kiedy będziesz musiał zrobić to ponownie. Poznaj cechy różnych produktów!

Więcej

Przeczytaj, co zrobić, gdy na elewacji ocieplonego domu pojawiły się pęknięcia, ubytki lub zabrudzenia.

Więcej

Z pomocą przychodzą farby Caparol, z technologią nanosieci NQG. Sprawdź ich właściwości i możliwe do uzyskania efekty dekoracyjne.

Więcej

Chciałbyś, aby Twoją elewację ozdabiały deski? A może masz inny pomysł na dekorację. Dowiedz się, jak wykorzystać lazurę.

Więcej

Wałki do malowania ścian różnią się szerokością, długością runa i materiałem, z jakiego są wykonane. Każdy z tych czynników ma wpływ na jakość malowania.

Więcej

W budynkach mieszkalnych ściany często bywają nierówne. Warto pozbyć się ich przed malowaniem, aby efekt był dużo lepszy.

Więcej

Renowacja ścian wewnętrznych, w tym malowanie farbą lateksową, wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża.

Więcej

Przeczytaj, czym jest audyt energetyczny budynku, z jakimi kosztami się wiąże i kiedy warto się na niego zdecydować. Sprawdź, czy jest on niezbędny, aby uzyskać dofinansowanie w programie Czyste Powietrze.

Więcej

Ocieplenie domu wymaga użycia o wiele większej liczby elementów niż sam materiał izolacyjny. Przeczytaj, na które z nich zwrócić uwagę, jeśli czeka Cię termomodernizacja budynku.

Więcej

Jeśli Twój dom posiada status budynku zabytkowego lub historycznego, wszystkie prace musisz konsultować z wojewódzkim konserwatorem.

Więcej

Planujesz malowanie ścian farbą lateksową? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik na temat techniki malowania oraz wyboru narzędzi.

Więcej

Jakie właściwości wyróżniają styropian i wełnę mineralną oraz jak wykorzystać je do ocieplenia domu? Odpowiadamy!

Więcej

Przeczytaj, dlaczego termomodernizacja domu jest ważna, kiedy warto ją przeprowadzić, co wchodzi w skład systemu ociepleń i jak obliczyć jego koszt.

Więcej

Przez nieocieplone ściany domu może uciekać nawet 30-40% ciepła. Przeczytaj, kiedy rozpocząć prace, które pomogą Ci temu zapobiec!

Więcej

Własna fabryka farb to bardzo ważny krok w rozwoju naszej firmy, a również najnowocześniejszy zakład produkcyjny w grupie DAW.

Więcej

Prezesem Stowarzyszenia został ponownie Jacek Michalak (Atlas), kierujący organizacją od 2013 roku.

Więcej

Szary styropian wyróżnia się dodatkiem grafitu. Poznaj jego wady i zalety!

Więcej

Dobrze przemyślana konstrukcja oraz odpowiednie ocieplenie domu może także przyczynić się do niższych kosztów eksploatacji budynku.

Więcej

 

Termomodernizacja budynku, przeprowadzona we właściwy sposób, przynosi zaś znaczne oszczędności na ogrzewaniu.

Więcej

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim Caparol

Więcej

Jubileuszowa V Międzynarodowa Konferencja ETICS odbędzie się  w Łochowie, wraz z 15-leciem Stowarzyszenia. 

Więcej

Caparol Polska na EKIR 2018

Podczas wydarzenia EKIR 2018 Caparol Polska zaprezentował farbę Histolith Sol-Silikat, wysokiej klasy zolowo-krzemianową farbę fasadową, szczególnie polecaną na obiekty zabytkowe.

Więcej

Amphisilan FassadenPutz to nowa generacja produktów elewacyjnych o niespotykanej odporności na zabrudzenia, wykorzystująca nanotechnologię NQG.

 Więcej

Laur Klienta Odkrycie Roku 2017

Systemy ociepleń Carbon Longlife Classic wyróżnione!

Odkrycie Roku to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. 

Więcej

Moja Fasada to mobilna aplikacja, która pomoże wybrać idealny kolor fasady oraz podpowie, jaki produkt z oferty Caparol będzie dla Klienta najlepszy.

Więcej

Bogaty wybór technik dekoracyjnych Caparol pozwala zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty zarówno dużych inwestycji, jak i domów jednorodzinnych.

Więcej

System ociepleń to jeden z najważniejszych elementów budynku. Od jego wyboru oraz prawidłowego wykonania zależy nie tylko trwałość elewacji, ale także jakość i komfort życia mieszkańców budynku

Więcej

Ciemne barwy to sprawdzony sposób na dodanie wnętrzu szyku. Wprowadzając do pomieszczenia ciemne kolory nie tylko dodamy mu wyszukanego charakteru, ale także stworzymy idealne miejsce do relaksu.

Więcej

Pierwsze polskie Centrum Szkoleniowe Caparol powstało dla firm malarskich i ogólnobudowlanych, wykonawców ociepleń, architektów i dekoratorów wnętrz i innych podmiotów współpracujących z naszą firmą.

Więcej

Nowoczesne farby i tynki nie brudzą się, są odporne na czynniki atmosferyczne i pozwalają przez wiele lat zachować atrakcyjny wygląd budynku.

Więcej

CapaWood to nowa kategoria produktowa obejmująca profesjonalne produkty do długotrwałego zabezpieczenia drewna.

Więcej