Nasi eksperci: Caparol Przeskocz nawigację

Nasi eksperci

Przedstawiamy team szkoleniowy:

Janusch Gonsiorczyk

Starszy Technik Zastosowań Produktów

 

Radosław Koryzna

Kierownik ds. Szkoleń i Edukacji Regionu Europy Północno-Wschodniej

 

Marek Niańkowski

Kierownik Grupy Produktów Disbon

 

Michał Paetz

Kierownik ds. Kolorystyki i Barwienia

Zarządza Centrum Szkoleniowym Caparol w Kleszczowie. Doświadczony szkoleniowiec oraz doradca. Zajmuje się również organizacją i kierowaniem procesem szkoleniowym pracowników oraz klientów z 11 krajów regionu. W Caparol Polska od 2012 roku. 

Ekspert w kategorii produktów Disbon. Posiada tytuł mistrza w rzemiośle Malarz Tapeciarz oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń praktycznych. W Caparol Polska pracuje od 2010 roku.

Zarządza działem grupy produktów do naprawy i ochrony betonu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z produktów Disbon. W Caparol Polska pracuje od 2006 roku.

Ekspert w dziedzinie barwienia i kolorystyki produktów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W Caparol Polska pracuje od 1995 roku.

Jacek Piechocki

Kierownik Produktu ds. systemów ociepleń

Bożena Serwatka

Kierownik Działu Technicznego

Jacek Stadnicki

Kierownik Produktu ds. farb

Michał Żagiel

Technik Zastosowań Produktów

Wieloletni ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń - 15 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2002 roku.

Ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2005 roku.

Ekspert w dziedzinie farb i lakierów - 20 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących farb elewacyjnych oraz do wnętrz. W Caparol Polska pracuje od 2015 roku.

Ekspert w zakresie pokazów praktycznych oraz wykonywania ekspozycji produktowych. Posiada tytuł technika budownictwa. W Caparol Polska pracuje od 2009 roku.