Nasi eksperci: Caparol
Przeskocz nawigację

Nasi eksperci

 

Janusch Gonsiorczyk

Starszy Technik Zastosowań Produktów

Ekspert w kategorii produktów Disbon. Posiada tytuł mistrza w rzemiośle Malarz Tapeciarz oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń praktycznych. W Caparol Polska pracuje od 2010 roku.

Marek Niańkowski

Kierownik Grupy Produktów Disbon

Zarządza działem grupy produktów do naprawy i ochrony betonu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z produktów Disbon. W Caparol Polska pracuje od 2006 roku.

Adam Nowak

Technik Specjalista ds. Koloru

Ekspert w zakresie zastosowań produktów i pokazów praktycznych. Wspiera klientów firmy wykonując projekty kolorystyczne elewacji. W Caparol Polska pracuje od 2005 roku.

Michał Paetz

Kierownik ds. Kolorystyki i Barwienia

Ekspert w dziedzinie barwienia i kolorystyki produktów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W Caparol Polska pracuje od 1995 roku.

Jacek Piechocki

Kierownik Produktu ds. Systemów ociepleń

Wieloletni ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń - 15 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2002 roku.

Bożena Serwatka

Kierownik Działu Technicznego

Ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów ociepleń. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń technicznych dotyczących systemów ociepleń. W Caparol Polska pracuje od 2005 roku.

Jacek Stadnicki

Kierownik Produktu ds. Farb

Ekspert w dziedzinie farb i lakierów - 20 lat doświadczenia. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących farb elewacyjnych oraz do wnętrz. W Caparol Polska pracuje od 2015 roku.

Michał Żagiel

Technik Zastosowań Produktów

Ekspert w zakresie pokazów praktycznych oraz wykonywania ekspozycji produktowych. Posiada tytuł technika budownictwa. W Caparol Polska pracuje od 2009 roku.