CaparolColor Compact: Caparol
Przeskocz nawigację

CaparolColor Compact

Nowe, świeże odcienie i wyjątkowo trwałe kolory.

Wzornik CaparolColor Compact to nowa, całkowicie zmodyfikowana wersja ulubionego przez Klientów Caparol klasycznego wzornika CaparolColor. Dzięki ofercie obejmującej 210 kolorów pochodzących z palety CaparolColor Compact, można łatwo i szybko wybrać właściwy kolor, zarówno do wnętrz jak i na fasadę. Przejrzyste i harmonijne sekwencje coraz jaśniejszych odcieni kolorów, intuicyjne uporządkowanie oraz receptura ręcznego mieszania każdego koloru powodują, że ten cieszący się dużą popularnością wzornik kolorów jest wyjątkowo praktyczny.

Jakie nowości znajdziemy we wzorniku CaparolColor Compact?

Wprowadzono wiele zmian, zarówno pod względem kolorów, jak i technicznym.

Zmiany w zakresie KOLORYSTYKI: 12 nowych rodzin – w tym połowa obejmująca intensywne kolory przydatne do akcentowania elementów we wnętrzach. Dodano nowe odcienie czerwieni, niebieskiego z nutą zieleni i “neutralnego” brąz. Zachowano natomiast dotychczasowe ulubione klasyczne kolory takie jak Terra, Graphit lub Nutria. Trzy odcienie bieli z tych rodzin kolorystycznych zostały zaprezentowane z przodu wzornika, na całych stronach, w celu ułatwienia doboru kolorów i dokonania porównania.

Pod względem TECHNICZNYM wzornik CaparolColor Compact stanowi prawdziwy kamień milowy. Jest on drukowany specjalną „farbą do wzorników” barwioną pigmentami, która została zaprojektowana przez firmę Caparol i jest stosowana w mieszalnikach ColorExpress. Oznacza to pełną zgodność kolorów prezentowanych we wzorniku z rzeczywistymi kolorami powierzchni wnętrz, niezależnie od rodzaju światła. Unikamy w ten sposób zjawiska metamerii.


Zawartość:

  • 14 pełnych kolorów i odcieni AVA do farb AmphiColor

  • 1 arkusz dla farby Indeko-plus Biały jako biel referencyjna

  • 3 odcienie bieli prezentowane na całych stronach

  • 210 odcieni podzielonych na 30 rodzin kolorystycznych

  • Wzornik do wnętrz i do fasad