Nasze zaangażowanie piknik pracow 2017: Caparol Przeskocz nawigację

Piknik pracowniczy Caparol 2017

Po raz kolejny zorganizowaliśmy czas do wspólnej zabawy i integracji pracowników naszej firmy. W dniach 9-10 czerwca spotkaliśmy się na terenie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO nad Zalewem Sulejowskim w Smardzewicach. Dopisała zarówno wysoka frekwencja uczestników, jak i piękna, słoneczna pogoda!

Pierwszego dnia czekały nas zadania grupowe, których celem było stworzenie warunków do grillowania, siedzenia i odpoczywania. Uczestnicy zostali podzieleni na 8 grup i każda z nich była odpowiedzialna za inny obszar przygotowań. Należało między innymi: zbudować od podstaw ławy do siedzenia, uszyć bluzę, stworzyć hamaki, a nawet złożyć rower i pojechać po ziemniaki do lokalnego sklepu ;)

Otwartość, dobra komunikacja wraz z dużą dozą śmiechu i szacunku pozwoliły na sprawną realizację wymienionych zadań. Poziom trudności był wysoki, ale każdy uczestnik z pasją i zaangażowaniem zmierzył się z wyzwaniem.

Wszystkim czas upłynął w przyjemnej atmosferze intensywnego dnia. Chętnie zobaczymy się jeszcze raz w podobnym charakterze spotkania integracyjnego.Dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia!