CapaCup – to międzynarodowy turniej piłki siatkowej Grupy DAW

Capacup to międzynarodowy konkurs w piłce siatkowej, w którym udział biorą drużyny sportowe ze wszystkich krajów Grupy DAW. CapaCup to przede wszystkim wspaniała zabawa i atmosfera zdrowej, sportowej rywalizacji.

2018

Polska drużyna siatkówki na międzynarodowych mistrzostwach piłki siatkowej CAPACUP zajęła wysokie, 5-te miejsce!

Coroczny turniej siatkówki CAPACUP 2018 organizowany w Grupie DAW, w tym roku odbył się na Słowacji, w dniach 23-26.08.2018. Zajęliśmy w nim wysokie zaszczytne 5-te miejsce.

Kapitanem zespołu został Yurij Chaliy, zaś przygotowaniem zespołu do turnieju zajął się Krzysztof Ziemba.

Drużyna siatkarska Caparol Polska zajęła w konkursie zaszczytne, piąte miejsce, co było nie lada wyzwaniem, gdyż w zawodach wzięło udział aż 19 drużyn z 10 krajów. Drużyny, które przegrały w ¼ turnieju, zajęły miejsca od piątego do ósmego. Polski zespół przegrał w ¼ turnieju, z silną drużyną z Litwy, która dotarła do finału. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Białorusi. 

Polska drużyna była najlepsza pod względem liczby wygranych gier i różnicy w liczbie zdobytych piłek.

Składamy ogromne podziękowania dla całego zespołu, szczególnie dla bohaterów: Bogusław Buresz, Rafał Swarbuła, Krzysztof Ziemba - grający trener, Artur Tatara, Natalia Gonczar (UA), Łukasz Kluska, Kamil Tazbir, Yuriy Chaliy. Gratulujemy!

Dziękujemy polskiemu teamowi za walkę i wyniki.

2017

Polski team Caparol na międzynarodowych mistrzostwach piłki siatkowej CAPACUP dotarł aż do ćwierćfinału!

Tegoroczny międzynarodowy konkurs piłki siatkowej CAPACUP 2017 odbył się w dniach 13-16 lipca w Rosji, w ośrodku sportowym koło Moskwy. CAPACUP to coroczny konkurs, w którym udział biorą ekipy pracowników Caparol z krajów Europy. W tym roku w turnieju wzięło udział 11 drużyn.

Polska reprezentacja liczyła 6 osób: Łukasz Ornoch, Radosław Mazur, Artur Tatara, Rafał Swarbuła, Kamil Tazbir i  Bogusław Buresz – kapitan drużyny. 

Co do wyników - nie mamy się czego wstydzić. Jeśli przegrywaliśmy to tylko z najlepszymi i to po zaciętej walce Ukończyliśmy grupę na 2 pozycji i weszliśmy do ¼ finałów. Warto podkreślić, że nasz zawodnik, Rafał Swarbuła, został wyróżniony tytułem: Most Valuable Player (Najbardziej Wartościowy Gracz). Gratulujemy! 

Dziękujemy polskiemu teamowi za walkę i wyniki.

2014

Tradycyjnie, jak co roku, drużyna naszych pracowników wzięła udział w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej na Białorusi

Tradycyjnie, jak co roku, drużyna naszych pracowników wzięła udział w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej organizowanym dla wszystkich krajów Grupy DAW. CapaCup to wspaniała zabawa i atmosfera zdrowej, sportowej rywalizacji.

Tegoroczny turniej odbył się w białoruskiej miejscowości Logoisk. W zawodach wzięły dział drużyny z Niemiec, Rosji, Litwy, Ukrainy, Łotwy, Gruzji, Białorusi i Polski.

Na najlepsze drużyny czekały pamiątkowe puchary oraz medale. Mimo iż zespoły walczyły o miejsce na podium, w rezultacie końcowym wygranymi byli wszyscy.