Wykonawcy

Profesjonalna obsługa

 

Caparol dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców. Szczycimy się znakomitą współpracą zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi, jak i niewielkimi firmami wykonawczymi. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe na każdym etapie wykonawczym. Dodatkowo, w celu zagwarantowania najwyższych standardów obsługi, naszym partnerom oferujemy autorski program szkoleń z zakresu nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych.

Poznaj produkty Carbon gwarantujące ekstremalną odporność elewacji. Carbon został stworzony z myślą o kompleksowym zabezpieczeniu powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi i termicznymi.

Więcej

Caparol Polska rozpoczął autorski program szkoleniowy skierowany do wykonawców. Celem przedsięwzięcia jest wymiana wiedzy na temat nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych oraz podnoszenie kwalifikacji uczestników rynku budowlanego.

Więcej

Caparol to pewność oczekiwanego efektu. Szerokie spektrum specjalistycznych produktów zostało opracowane i przetestowane, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych wykonawców.

Więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i technologiach? Tu znajdziesz dodatkowe broszury i publikacje w wersji elektronicznej.

Więcej