Projektanci

Idealne realizacje

Architekt jest kluczową postacią w realizacji koncepcji budowlanych - niezależnie, czy chodzi o obiekt przemysłowy czy dużą inwestycję komercyjną. Firma Caparol Polska zapewnia kompleksowe wsparcie dla pracowni architektonicznych na etapie projektowania budynków, pomagając w doborze odpowiednich produktów, technologii, a nawet kolorystyki. Nasi specjaliści mogą przygotować propozycje odpowiednich rozwiązań w oparciu o indywidualne wymagania każdego obiektu.


W tej części znajdują się gotowe rysunki techniczne dot. Systemów Ociepleń Caparol oraz najczęściej stosowane rozwiązania detali, które należy uwzględnić podczas projektowania elewacji.

Więcej

Stale poszukujemy nowych i innowacyjnych metod produkcji i rozwiązań, które wpasowują się w Twoje oczekiwania i pozwolą przekraczać kolejne granice.

Więcej

Pasją ekspertów jest ochrona i profesjonalna konserwacja zabytków. Produkty marki Histolith powstają w oparciu o tradycyjne receptury, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się podczas renowacji.

Więcej

Disbon to produkty do naprawy i ochrony betonu. Szeroki zakres oferty obejmuje: produkty do naprawy i ochrony betonu, systemy posadzkowe czy wreszcie powłoki ochronne na konstrukcje żelbetowe.

Więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i technologiach? Tu znajdziesz dodatkowe broszury i publikacje w wersji elektronicznej.

Więcej