Termomodernizacja: Caparol Przeskocz nawigację

TERMOMODERNIZACJA – czyli dlaczego warto ocieplać dom?

W nieocieplonym domu, do 40% energii cieplnej jest tracone przez ściany zewnętrzne. Nasza propozycja – zaoszczędź energię cieplną i ocieplaj dom w systemie Caparol. Zaoszczędzisz około 60% na kosztach ogrzewania, zadbasz o swój portfel i środowisko. Wysokiej jakości ocieplenie elewacji utrzymuje ciepło wewnątrz domu oraz chroni dom przed zimnem z zewnątrz. Ocieplenie chroni również przed codziennymi obciążeniami, takimi jak wiatr, deszcz, wstrząsy, uderzenia. Aranżacja elewacji to nie tylko nadanie jej koloru czy ochrona przed żywiołami natury, ale również sposób osobistej ekspresji właściciela. Ocieplenia Caparol spełniają swoje zadanie w 100 % i prezentują się z jak najlepszej strony!

Prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych budynku pozwala zmniejszyć koszty jego ogrzewania nawet do 60%. Zdjęcia obok pokazują wysokość strat ciepła przed ociepleniem (rysunek po lewej) i po ociepleniu (rysunek po prawej).

Pobierz broszurę

System ociepleń to jeden z najważniejszych elementów budynku. Prawidłowe ocieplenie ścian zewnętrznych budynku pozwala zmniejszyć koszty jego ogrzewania nawet do 60%.

Pobierz broszurę

 

 

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń przeprowadziło badania, z których wynika, że to właśnie ocieplenie budynku jest najskuteczniejszym sposobem na ograniczenie rachunków za ogrzewanie.

Więcej