Czym wykończyć jednak pozostałą część przestrzeni, która nie może być niższa niż 3,3 m, aby nie układać płytek do samego sufitu? 

Więcej

Jak zabezpieczyć się przed powstawaniem uszkodzeń, a tym samym utrzymać opinię doświadczonej i profesjonalnej ekipy malarskiej?

Więcej

Wystarczy wybrać odpowiednią farbę pozbawioną alergenów. Zobacz, na jakie właściwości farb ściennych warto zwrócić szczególną uwagę.

Więcej

Korzyści z wyboru systemów ociepleń budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej

Więcej

Sprawdź, z jakich materiałów korzystać w przypadku konkretnych inwestycji, aby przygotowany projekt elewacji okazał się skuteczny.

Więcej

 

Ściany w kuchni są narażone na zanieczyszczenia, które powstają podczas przygotowywania posiłków.

Więcej

Zobacz, co najczęściej wymienia się w ocenie ryzyka zawodowego malarza, i dowiedz się, jak można przeciwdziałać niebezpiecznym sytuacjom.

Więcej

 

Sprawdź, na jakie farby ścienne warto się zdecydować, aby przedszkole było bezpieczne i przyjazne dla dzieci.

Więcej

 

Zwrot ku naturze i ekologiczne rozwiązania, ciemne zdobienia fasad oraz powrót do modernizmu to najnowocześniejsze trendy w budownictwie.

Więcej

Warto przekonać się do używania ciemnych tynków – spektakularny efekt osiągniesz z łatwością, jeśli zastosujesz sprawdzony system elewacyjny. 

Więcej

Sprawdź, co powinien uwzględniać nowoczesny projekt i jakie korzyści wynikają z zastosowania sprawdzonych materiałów.

Więcej

Sprawdź, jakie ryzyko wiąże się z użyciem farb szkodliwych dla zdrowia i jak wybrać bezpieczne farby. 

Więcej

Na szczególną uwagę zasługują matowe farby tablicowe...

Więcej

Jednym z wymogów jest pokrycie ścian lakierami i farbami, które umożliwiają mycie i dezynfekcję w celu zapewnienia odpowiedniej sterylności. 

Więcej

 

 

Podpowiadamy, jakie farby wybrać, aby ściany w pomieszczeniach były wyjątkowo odporne na zabrudzenia.

Więcej

 

 

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim Caparol

Więcej

Jubileuszowa V Międzynarodowa Konferencja ETICS odbędzie się  w Łochowie, wraz z 15-leciem Stowarzyszenia. 

Więcej

Caparol Polska na EKIR 2018

Podczas wydarzenia EKIR 2018 Caparol Polska zaprezentował farbę Histolith Sol-Silikat, wysokiej klasy zolowo-krzemianową farbę fasadową, szczególnie polecaną na obiekty zabytkowe.

Więcej

Amphisilan FassadenPutz to nowa generacja produktów elewacyjnych o niespotykanej odporności na zabrudzenia, wykorzystująca nanotechnologię NQG.

 Więcej

Laur Klienta Odkrycie Roku 2017

Systemy ociepleń Carbon Longlife Classic wyróżnione!

Odkrycie Roku to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. 

Więcej

Moja Fasada to mobilna aplikacja, która pomoże wybrać idealny kolor fasady oraz podpowie, jaki produkt z oferty Caparol będzie dla Klienta najlepszy.

Więcej

Bogaty wybór technik dekoracyjnych Caparol pozwala zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty zarówno dużych inwestycji, jak i domów jednorodzinnych.

Więcej

System ociepleń to jeden z najważniejszych elementów budynku. Od jego wyboru oraz prawidłowego wykonania zależy nie tylko trwałość elewacji, ale także jakość i komfort życia mieszkańców budynku

Więcej

Ciemne barwy to sprawdzony sposób na dodanie wnętrzu szyku. Wprowadzając do pomieszczenia ciemne kolory nie tylko dodamy mu wyszukanego charakteru, ale także stworzymy idealne miejsce do relaksu.

Więcej

Pierwsze polskie Centrum Szkoleniowe Caparol powstało dla firm malarskich i ogólnobudowlanych, wykonawców ociepleń, architektów i dekoratorów wnętrz i innych podmiotów współpracujących z naszą firmą.

Więcej

Nowoczesne farby i tynki nie brudzą się, są odporne na czynniki atmosferyczne i pozwalają przez wiele lat zachować atrakcyjny wygląd budynku.

Więcej

CapaWood to nowa kategoria produktowa obejmująca profesjonalne produkty do długotrwałego zabezpieczenia drewna.

Więcej